Zespół

Christine and The Blue Drags Blues Krystyna Ostrowska Krystyna Ostrowska – wokalistka. Zakochana w swingu od swojej pierwszej lekcji tańca. Najlepiej czuje się jednak w bluesie i chętnie dzieli się swoją pasją prowadząc lekcje wprowadzające przed koncertami zespołu. Pełna rytmiczności, co sprawia, że to muzyka nie tylko do słuchania, ale również, a może przede wszystkim do tańczenia. Cały czas poszukuje swojej oryginalnej barwy inspirując się przy tym twórczością najwybitniejszych wokalistek jazzowych (Aretha Franklin, Etta James, Ella Fitzgerald, Nina Simone…).
Christine and The Blue Drags Blues Witek Bielski Witek Bielski – uzdolniony muzyk i wokalista bluesowy. Jego głównym instrumentem jest fortepian, ale równie świetnie radzi sobie na gitarze, perkusji czy harmonijce. Regularnie występował w renomowanym warszawskim klubie jazzowym Tygmont w duecie Chicago Blues Revue z harmonijkarzem Antkiem „Kursonem” Kurkiem. Brał udział w licznych festiwalach i konkursach, w tym International Blues Challenge (USA), Jesień z Bluesem, Lauba Pełno Bluesa i Jimiway Blues Festiwal. Występował również gościnnie z wieloma artystami polskimi i zagranicznymi, w tym: Howard Levy, Greg Zlap, Sebi Lee, Marek Wojtowicz i J. J. Band. Można go usłyszeć również w aranżacjach solowych m.in. w klubie Weles.
Christine and The Blue Drags Blues Sławomir Nowodworski Sławomir Nowodworski – harmonijkarz. Uczeń legend polskiej harmonijki – Sławka Wierzcholskiego i Bartosza Łęczyckiego, a także francuskiego wirtuoza Jean Jacquesa Milteau, z którym w 2006 r. zagrał gościnnie podczas koncertu w Filharmonii Lubelskiej. Laureat kilku przeglądów harmonjkowych. W duecie z Łukaszem Jemiołą zagrał m.in. na festiwalu Harmonica Bridge w Toruniu, Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie czy Chatka Blues Festival w Lublinie. Sławek uczestniczył też w warsztatach Magdy Piskorczyk Masterclass ukoronowanych nagraniem płyty pod tym samym tytułem. Regularnie gra we wtorki na Harenda Blues Jam Session w Warszawie.
Christine and The Blue Drags Blues Jan Lipert Jan Lipert – Człowiek orkiestra. Gra na perkusji od ponad 40 lat. Wszechstronny muzyk, który grał z wieloma big bandami w latach 80 i 90-tych. Jego pasja i talent zaowocowały występami z wieloma zespołach rockowych, bluesowych i tanecznych, podczas różnych festiwali krajowych i zagranicznych. Grał w cyrkach i na promach. Z grupą Life Style Country Band supportował Emmylou Harris na festiwalu countrowym w Sopocie. Obecnie współpracuje również z Michałem Szczerbcem, zespołem Jedenu oraz big bandem S-Band.